Bezpieczna rezerwacja

Obawiasz się rezerwować wakacje zimowe w sezonie 2021/2022?

Ze Ski Planet zarezerwujesz bezpiecznie!

Bezpieczna rezerwacja to taka, w której nie tracisz wpłaconych środków, a w przypadku zamknięcia granic lub włoskich resortów całość przelejemy bezzwłocznie na Twoje konto. Dodatkowo możesz skorzystać z najlepszego na rynku pakietu ubezpieczeń turystycznych.

Ten rok był bardzo trudny dla wszystkich narciarzy. Oprócz sytuacji pandemicznej oraz braku możliwości wyjazdu na narty, klienci obawiali się o wpłacone środki. Po zamknięciu resortów we włoskich Alpach robiliśmy wszystko, żeby jak najszybciej odzyskać pieniądze klientów, zrezygnowaliśmy z voucherów turystycznych i z możliwości wypłaty zaliczek do 180 dni. Dzięki temu z tytułu Bezpiecznej Rezerwacji w sezonie 2020/2021 zwróciliśmy 100% wpłat. 

Twój spokój i zaufanie są dla nas najważniejsze, dlatego na sezon 2021/2022 przygotowaliśmy w pełni komfortowy proces rezerwacji.

Bezpieczna Rezerwacja to:

  • 100% zwrotu wpłaconych środków bezzwłocznie na Twoje konto w przypadku zamknięcia granic lub stacji narciarskich. Bez voucherów turystycznych!
  • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna z możliwością rozszerzenia o zachorowanie na COVID-19 i kwarantannę
  • przy zakupie Freeski – oferty ze skipassem, ubezpieczenie Ski Premium z rozszerzeniem o sporty wysokiego ryzyka na kwotę KL – 40 000 EUR, NNW – 15 000 PLN, OC – 60 000 EUR
  • stała, sprawdzona oferta hoteli i apartamentów 
  • opieka dedykowanego eksperta na wszystkich etapach rezerwacji, aż do momentu szczęśliwego powrotu do domu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na Google!